Jak dobrać idealną ślubną biżuterię?

biżuteria ślubnaJubilerzy doskonale wiedzą jak sprawić, aby panna młoda błyszczała na ślubnym kobiercu i olśniewała gości. Biżuteria ślubna powinna przede wszystkim delikatnie podkreślać kobiecą urodę. Przedstawiamy najgorętsze trendy obowiązujące w tym sezonie na rynku ślubnym.

Ślubna biżuteria: złoto czy srebro?

Rynek ślubny, a szczególnie jubilerski się rozrasta. Ze względu na klasyczną elegancję szczególnym powodzeniem cieszy się srebrna biżuteria ślubna – doskonale pasuje do delikatnej urody Słowianek i jest bardzo elegancka. Podczas pielęgnacji tego typu ozdób warto zwrócić uwagę na dobór środków, które nie będą wpływały na matowienie jej zewnętrznej powłoki.

Jak wybrać obrączki ślubne?

Najdłużej wybierane bo pozostające z nami na lata. Wybierając obrączki weźmy pod uwagę styl pary, ich codzienny gust i styl życia. Oferta jubilerów jest naprawdę spora: od klasycznych (złoto, srebro), aż po wykonane z tytanu czy platyny. W przypadku panny młodej obrączka powinna pasować do pierścionka zaręczynowego i być wykonana z podobnego materiału i w tożsamym stylu.

Ważnym elementem kreacji są kolczyki ślubne. Istotna jest ich wygoda i dopasowanie do wybranej sukni. Wybór może paść na delikatne, mieniące się srebro, lecz wiele panien młodych skłania się ku ciężkim, eleganckim ozdobom, które przykuwają wzrok.

Ślubna biżuteria do włosów

Ozdoby do włosów dodają wdzięku, urozmaicają kreację, a niejednokrotnie spełniają też funkcję praktyczną: podtrzymują niesforne kosmyki. Tu wybór jest bardzo duży: ślubne grzebyki do włosów z perłami lub kryształami będą stylowym dodatkiem do welonu i podtrzymają lekkie upięcia oraz koki. Powodzeniem cieszą się ozdobne opaski ślubne i diademy. Im bardziej klasyczna i delikatna suknia, tym większa dowolność w wyborze biżuterii.

Dobranie idealnej biżuterii do stroju może być trudne, jednak z pomocą życzliwej osoby i doświadczonego jubilera dokonasz właściwego wyboru. Zdaj się na swój dobry smak, a zachwycisz weselnych gości.